جمعه / ۳۰ مهر ۱۴۰۰ / ۲۱:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۵۷۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر پیگیری رفع مشکلات سازمان انتقال خون استان

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سازمان انتقال خون استان به عنوان یک دستگاه مهم در حوزه سلامت است گفت: باید مشکلات و کمبودهای این سازمان به صورت جدی پیگیری و رفع شود.

(جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰) ۲۱:۵۰

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی “استاندار” صبح امروز “جمعه” در نشست با مدیرکل انتقال خون استان که در استانداری انجام شد؛ اظهار داشت: کمبود نیروی انسانی متخصص یکی از مشکلات جدی این سازمان است که باید برای ارایه بهتر و بیشتر خدمات به مردم، وضعیت نیروی انسانی در این سازمان بررسی و جهت تامین آن پیگیری جدی به عمل آید.

وی به موضوع اهمیت احداث پایگاه انتقال خون در شهرستان ایرانشهر اشاره کرد و خواستار اختصاص زمین مناسب و پیگیری برای تامین اعتبار احداث این پایگاه از سازمان انتقال خون کشور و اعتبارات استانی شد.

استاندار همچنین تامین فضا و ساختمان اداری مورد نیاز و همچنین تامین پزشک برای سازمان انتقال خون استان را مورد تاکید قرار داد.

دکتر خسروی رییس سازمان انتقال خون استان هم در این جلسه با ارایه گزارشی از خدمات و اقدامات این سازمان، به بیان برخی مشکلات و‌کمبودهای مجموعه انتقال خون در سطح استان پرداخت.

در این جلسه که سیده ثریا سیدزاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مهرداد عرب رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و تعدادی از مدیران ستادی استانداری حضور داشتند، مقرر شد؛ هریک از موضوعات مطرح شده از قبیل کمبود نیروی انسانی و تشکیلات سازمانی، تامین فضا و ساختمان اداری و تخصیص اعتبارات مورد نیاز توسط مدیران مربوطه پیگیری گردد.

تعداد بازدید : ۲۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید